Wpis

czwartek, 28 marca 2013

Na dobre i na złe odcinek 518, 519, 520, 521 - oglądaj online

Odcinek 518: Przemek nie jest jeszcze gotowy na nowy związek. Ma wyrzuty sumienia, że spędził noc z Olą. Na dodatek Adam ma do niego żal, że uwiódł mu dziewczynę. Ola i Klaudia rozpoczynają staż w Leśnej Górze. Stażystkami opiekuje się Wiktoria. Lekarka zleca Oli, by zajęła się Łucją, staruszką, która zasłabła, a przyjaciółkę dziewczyny przydziela do papierkowej roboty. Adam i Przemek starają się przekonać starszą panią, by zgodziła się na transfuzję krwi. Łucja uważa jednak, że w jej wieku żaden zabieg nie przywróci zdrowia. Adam postanawia zaczekać, aż kobieta straci przytomność i wtedy przetoczyć jej krew. Ola oburzona takimi metodami, próbuje porozmawiać z Łucją i przekonać do zmiany zdania. W końcu staruszka zgadza się pod warunkiem, że dziewczyna wykona zabieg. Piotr jest zmęczony ciągłymi telefonami od Magdy. Usiłuje wytłumaczyć jej i Tosi, że nie wróci do domu, gdyż przygotowuje się do skomplikowanej operacji. Hana zauważa przed szpitalem córeczkę Gawryły wysiadającą z taksówki. Dowiaduje się od dziewczynki, że przyjechała do taty, by mógł ją lepiej poznać. Hana jest poruszona jej wyznaniem. Magda, która niebawem zjawia się w szpitalu dziękuje lekarce za opiekę i zgodnie z prośbą Tosi zaprasza na urodziny córki.

OGLĄDAJ ODCINEK 518

Odcinek 519: Drugi dzień stażu jest dla Oli niefortunny, najpierw naraża się Samborowi, dając się podpuścić radiologowi, przez co Konica krytykuje ją za bezmyślność. A na koniec Tretter i Sambor wzywają Olę na dywanik. Przemek stara się podnieść ją na duchu. Dziewczyna ma mu za złe, że po wspólnej nocy wymknął się bez słowa. Później Zapała dowiaduje się, że Ola wzięła urlop i wyjechała. Sambor poleca Klaudii porozmawiać na temat higieny z pacjentem, który odstrasza wszystkich swoim zapachem. Stażystka próbuje wymigać się od kontaktu z Olgierdem. Na jej prośbę, z pacjentem rozmawia Ola. Dowiaduje się, że przykry zapach jest spowodowany chorobą i przez tę dolegliwość mężczyzna stracił pracę. Ola podpowiada, żeby dochodził swoich praw. Felicki opacznie rozumie jej słowa i postanawia oskarżyć dyrekcję szpitala o nieszanowanie praw pacjenta. W tym czasie Klaudia podpytuje Borysa, jak najlepiej urządzić się w szpitalu. Laura zastaje ich na flircie i czuje się dotknięta, kiedy Borys przedstawia ją jako pacjentkę. Jakubek próbuje tłumaczyć obrażonej Laurze, że poczuł się osaczony, kiedy dotarły do niego plotki o ich ślubie. Po zdjęciu gipsu Konica zauważa, że ręka pacjentki jest niepokojąco wychudzona, a kość się nie zrosła. Badania wykazują, że organizm Anki jest bardzo wyniszczony. Agata trafnie diagnozuje anoreksję. Perswazje Woźnickiej i Konicy nie pomagają. Anka nie przyjmuje pokarmów i nie zgadza się na kroplówkę. Gdy kobieta po kryjomu ćwiczy, żeby spalić kalorie, dochodzi do złamania kolejnej kości. Agata robi Latoszkowi niespodziankę - przyjeżdża na obronę jego doktoratu, o której wiedzieli nieliczni. Witek zaprasza przyjaciół do domu na świętowanie sukcesu. Kiedy Tretter i Konica wychodzą, Latoszek prosi Agatę, aby dotrzymała mu towarzystwa. Rano Lena zastaje ich śpiących na kanapie....

OGLĄDAJ ODCINEK 519

Odcinek 520: Lena nie wierzy Witkowi, że między nim a Agatą do niczego nie doszło. Pracownicy szpitala plotkują o romansie lekarzy. Po rozmowie z zagrożoną rakiem piersi Grażyną Lena uświadamia sobie, że powinna odejść od męża. Jej pacjentka jest zdrowa, ale chce usunąć obie piersi, by nie podzielić losu matki i babki, które przedwcześnie zmarły na nowotwór. Hana ma co do tego poważne wątpliwości. Falkowicz podsłuchuje rozmowę Adama i Wiktorii, z której wynika, że jest skończony w swoim zawodzie. Postanawia odzyskać pełną sprawność jako chirurg. Do Leśnej Góry trafia nauczyciel Jakub. Mężczyzna martwi się, że przez pobyt w szpitalu, straci pracę. Młodsi koledzy tylko czekają na okazję, by zająć jego miejsce. Andrzej, który uważa, że obaj są w podobnej sytuacji, obiecuje, że nie będzie zwlekać z przeprowadzeniem zabiegu. W trakcie przedłużającej się operacji zmęczony Falkowicz musi ustąpić miejsca Wiki. Lekarka znajduje go leżącego na podłodze w swoim gabinecie. Doktor ma poczucie, że zawiódł zaufanie swojego pacjenta.

OGLĄDAJ ODCINEK 520

Odcinek 521: Latoszek nocuje u Konicy. Jest zły na żonę, że nie daje mu szansy na wyjaśnienie nieporozumienia. Zakupy z Haną nie poprawiają samopoczucia Leny; sukienka, którą przymierza, przypomina jej o braku piersi. Hana zaciąga przyjaciółkę do kliniki chirurgii plastycznej. Jednak rozmowa o rekonstrukcji piersi okazuje się dla niej zbyt bolesna. Później Lena przyznaje, że stała się zazdrosna o Witka, bo nie czuje się pełnowartościową kobietą. Teraz zrozumiała, że była wobec niego niesprawiedliwa. Ola, zniechęcona początkowym niepowodzeniem, zwleka z powrotem na staż. W barze, gdzie chwilowo dorabia, udziela pomocy mężczyźnie, który dostał zawału. Fachowo wykonuje masaż serca do czasu przyjazdu pogotowia. Dyżurujący w karetce Przemek zabiera Olę ze sobą do szpitala.
Agata podejrzewa boreliozę u pacjenta, ale testy wychodzą ujemnie. Kiedy Zbigniew przyznaje, że ukąsił go kleszcz, Latoszek drąży temat. Dowiaduje się od Leny, że istnieje bakteria, która może oszukać testy. W szpitalu pojawia się Paweł; jego nieoczekiwana wizyta wytrąca Agatę z równowagi. Były mąż wyznaje, że nadal ją kocha i natarczywie prosi o drugą szansę. Z pomocą przychodzi Agacie Latoszek. Kiedy następnego dnia Woźnicka znajduje w pokoju lekarskim swoje zdjęcia z Pawłem z okresu szczęśliwego małżeństwa, przerażona ucieka do sali rehabilitacyjnej. Tam Latoszek próbuje pocieszyć zapłakaną przyjaciółkę. Przytula ją i wtedy sytuacja wymyka się spod kontroli.

OGLĄDAJ ODCINEK 521

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
nadobreinazletvp
Czas publikacji:
czwartek, 28 marca 2013 10:32

Archiwum

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa